22 Ocak 2014 Çarşamba

Her telden... :D

Merhaba bu blog da neyin nesiymiş deyip 
gelen arkadaşlar!! :)))

Başlık bulamadım valla ne yazsaydım da başlığı olsaydı diye düşündüm ama aklıma bir şey gelmedi bi dizi bitirdik ona yorum yapsam detaylı yorum ikizim yapıyor kendi ortak blogumuzda, ne gerek var benim yazmama dedim :) Bu nedenle her konudan bahsedicem ;)

Tatile gireli bir hafta oldu son 3 - 4 hafta :( Şimdiden okullar açılmasına üzülüyorum valla ne yalan söyliyim her gece dizi izlemek, sabah geç kalkmak, kitap okumak, her gün ne giyinsem derdi olmadan musmutlu gün geçiriyorum... :)Bu hafta Good Doctor'ı izledip bitirdik. Dizi güzeldi yani kötü diyemeyiz, 20 bölümle fazla uzatılmış 16 bölümle işi yoluna sokar diziyi bitirirlerdi. Alıştık artık 16 bölümlük dizilere çok olunca sıkılıyoruz yaa :( Aslında senaryo gerçekten güzeldi ama bize göre bi dizi değil biz aşk, komedi izleyenlerdeniz. Bazı diziler de 30 bölüm olmayı hakediyor öyle diziler de 20 bölümde bitiriyor adalet mi bu yani :P

 Örn; "The Heirs" ahhh o dizi 30 - 40 ve daha fazlası olsa izlerdik her hafta da bölümün gelmesini beklerdik, dizi o kadar güzeldi yanii ama ne yazık ki 20 bölümcüktü :( O dizi 20 bölüm olur mu şöyle 25 yada 35 offf ne izlenir ne para kazanırlardı ahahhaha Oppa zaten ünlü herkes de onun yüzünden izlediye ya  izlenmeye de değerdi be "The Heirs Kalp Kalp" ^^Kitap olarak hala Ateşböceği Şarksı'nı okuyorum. Bitiremedim, okuyamadım ki bitireyim işlerim çok var çoookkk bir de huyum var. Ben kitaba bağlanmalıyım o kitap anında biter. Tabii Kristin'i seviyorum favori yazarım ilk ikizim okudu için ilk kitabına benzemediğini ben daha çok şey bekliyordum beklentilerimi karşılamadı dedi ben de tabii bi çekimserlik oldu. Fakat yazar yine yazmış be ya öyle acıklı ki kitap nasıl anlatayım alın okuyun beni çok iyi anlayacaksınız. Şimdi çok az kaldı bitmesine hala acı var şimdiye kadar mutluluk görmedim :( Sonunun mutlu biteceğini düşünüyorum, umarım düşüncelerim doğrudur. Bittikten sonra yorum yapacağım o zaman daha detaylı anlatırım ;)

Veee Good Doctor'dan sonra dizimiz Reply 1994 :) Çooook komik bi dizi. Reply 1997'yi izleyen bilir senaryocu abiler, ablalar bizi çıldırtan sırlar üretmişler. "Kız kiminle evlenecek?" Ahh şu gönlümüz de yatan kişiyle evlense ne mutlu bize ama spoiler yok size :D
 Bakalım sonu nasıl bitecek 19. bölümdeyiz bitmesine az kaldı, 16 bölüm olsaydı daha bi keyif alırdık ne yazık ki 21 bölüm koskoca 21!  Senaryoyu yazanlar öyle bir yazmış ki hala kim olduğu belli değil kimdiye sabırsızlıktan çıldırıyoruz. Umarız istediğimiz kişi olur.


Ehhh benden bu kadar yazımı çok uzun tuttum biliyorumm eğer okuduysanız çooook teşekkür ederim, yeni blog olduğum için beni kimse tınlamıyor sanırım ama her şey yavaş yavaş birden olacak değil ya demi? :)

Bu arada reklamlar da görmüşsünüzdür "Herkes O'nu Okuyor" etkinliğini bu güzel etkinliğe ikizimle ve çok sevdiğim arkilerimle ben de katıldım, Nisan'da sınava gireceğiz bence herkes katılmalı kitaba baktım çok da güzel -kalın ama- okuyup Peygamber efendimizin hayatını daha detaylı öğreneceğiz bu her şeyden daha güzellll ^^ Katılmanızı tavsiye ederim :)

Bu seferlik bu kadar. Hadi sağlıcakla kalın ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder